KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12859038
nr 1285 9038
Blandteknik
Nikolai Kornilievich Bodarewsky, Sittande dam. Signerad. Motivet: 29x20 cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:48:02
28/10 17:33:20
- Klassiska
28 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska